TUESI.LV | Projektu vadītāja Anita Birzniece par Covid-19 laiku

16.07.2021.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par projektu vadītāju Anitu Birznieci, kura Covid pandēmijas laikā veiksmīgi pārvarēja profesionālo un personīgo krīzi: https://tuesi.lv/mani-tur-cilveki/ .

"Pandēmijas rudens posms manī ienesa daudz pādomu, sajūtu un atklāsmju. Es tiešām trīs mēnešus nedarīju neko. Es sāku saprast, cik viegli ir sabiedrībā kļūt par patērētāju," par savu Covid laiku atklāj Anita.

"Kustība rada kustību un mazkustīgums rada mazkustīgumu. Darbošanās inertums velk līdzi domāšanas inertumu. Es noķēru to sajūtu, kā tas ir," dalās Anita.

"Mani tur cilvēki, mana ģimene – humors, joki, diskusijas. Mans iedvesmas avots ir tikšanās. Covid mūsu ģimenes cilvēkus saveda pat vairāk kopā, nekā agrāk."

TUESI.LV Covid-19 ir iedvesmojoši video stāsti par cilvēkiem Latvijā, kuri pielāgojušies Covid-19 izraisītās krīzes apstākļiem un spējuši atrast jaunas iespējas.

Projektu "TUESI.LV Covid-19" īsteno biedrība "NEXT" ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība "NEXT".

 

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu