TUESI.LV | Radio raidījuma vadītājs Ēriks Zeps Rēzeknē

02.09.2020.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par radio raidījuma vadītāju Ēriku Zepu Rēzeknē: tuesi.lv/but-pasam/

"Pats, pats, pats svarīgākais ir būt pašam. Tad arī visas lietas aiziet pareizi. Ja tu sāc darīt to, ko tev saka citi, vai rīkoties tā, kā citiem šķistu pareizi, tu pazaudē sevi. Tad tu vairs neesi tu pats," ir pārliecināts Ēriks Zeps, radio raidījuma vadītājs Rēzeknē. 

"Latgaliešiem un latviešiem negatīvā iezīme ir tā, ka mēs zinām, kādiem citiem būtu jābūt un kā viņiem jāuzvedas. Mēs reizēm neprotam pieņemt, ka cits var domāt un runāt savādāk," uzskata Ēriks.

"Es jūtos laimīgs, kad sanāk laba intervija, kad uznāku uz skatuves un spēlēju savu mūziku, kad ieeju ar draugiem pirtī pie Rāznas ezera. Man patīk būt laimīgam," saka Ēriks. 

"Šeit ir mana dzimtā puse. Es esmu dzimis Varakļānos un mācījies skolā Rēzeknē. Šeit ir dvēseles un sirds vilkme, kuru nevar izskaidrot. Te es esmu savējais, te ir sava sajūta."

Projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju.

Projektu "TUESI.LV 120+" īsteno biedrība "NEXT" ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība "NEXT".

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu