Uzņēmējs Māris Priekulis Jēkabpilī: "Nevajag čīkstēt un vainot citus."

09.03.2017.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par kafijas bāra īpašnieku Māri Priekuli no Jēkabpils: http://tuesi.lv/necikstet/ . Video veidots Latvijas valsts simtgades svinību programmas ietvaros.

“Es gribētu, ka Latvijā cilvēki saprot – ja tu kaut ko gribi, tad tas ir jādara. Tev nav jāgaida palīdzība no valsts, pilsētas vai kāda cita. Tev vienkārši jāiet, jādara un jāmeklē varianti. Nevajag čīkstēt un vainot citus, par visu savā dzīve esi atbildīgs tu pats,” uzsver kafijas bāra īpašnieks Māris Priekulis no Jēkabpils.

“Viss sākas no sevis. Mēs pasauli redzam tādu, kādi esam mēs paši. Tas, kas man ir labs, kādam citam ir slikts. Cilvēkiem jābūt vienotiem un savstarpēji jāuzticas,” ir pārliecināts Māris.
“Man Latvija sākas ar Jēkabpili. Mēs esam Sēlija – neatzītais piektais novads. Cilvēks vienmēr jūtas vislabāk mājās. Jebkur citur tu esi ciemiņš – citā pilsētā vai pat 5 kilometru attālumā no savas vietas.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos.

Video veidots projekta "TUESI.LV Latvijas simtgadei" ietvaros, kuru īsteno biedrība “NEXT” ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”         
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
22382139

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu