Valmieras teātris un teātra trupa Kvadrifons ar izrādi "Pavasaris" viesosies mūzikas namā "Daile"

23.01.2020.

10. februārī plkst. 14.00 un 19.00 Rīgā, mūzikas namā "Daile", Valmieras vasaras teātra festivāla ietvaros tapusī un skatītāju atzinību guvusī izrāde jauniešiem "Pavasaris".

Sevis meklējumi, ilgas un dziņu raisītais mulsums, nebeidzamo mājasdarbu un kontroldarbu apnikums, strupceļš sarunās ar vecākiem, auguma pārvērtības, tuvošanās, divu ķermeņu magnētisms un pirmās pieredzes sūrums. Izlaušanās un alternatīvas meklējumi kopā ar labākajiem draugiem kādā garāžā.

Četrpadsmitgadnieku Melhiora, Morica un Vendlas sāpīgā pieaugšana un saskarsme ar liekulīgas sabiedrības normām ir skaudrs stāsts, kas savu griezīgumu nav zaudējis kopš tā sarakstīšanas 19. gadsimta beigās.

Stāsta pamatā ir vācu dzejnieka un dramaturga Franka Vēdekinda agrīnā luga "Pavasara atmoda", ko speciāli 2018. gada Valmieras vasaras teātra festivālam kopā ar teātra trupu "KVADRIFRONS" veidojusi vācu režisore Alisja Goigelina (Vācija).

Lomās: Reinis Boters, Āris Matesovičs, Klāvs Mellis, Ance Strazda.

Izrāde saņēma 2018./2019. gada sezonas "Spēlmaņu nakts" nomināciju kategorijā "Gada izrāde pusaudžiem", kā arī ieguva bērnu un jauniešu žūrijas specbalvu.

Izrāde paredzēta skatītājiem, sākot ar 14 gadu vecumu jeb visi tiem, kas reiz bijuši un šobrīd ir pusaudži.

Skolēniem un studentiem biļetes cena ir EUR 7, pieaugušajiem EUR 12. Skolotājiem vedot skolēnu grupu virs 15 personām, ieeja bez maksas. Biļetes iespējams iegādāties mūzikas nama "Daile" un visās Biļešu Paradīzes kasēs vai www.bilesuparadize.lv.

Izrāde iekļauta programmā "Latvijas skolas soma".

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu