3. Latvijas Lauku kopienu parlaments „Visai Latvijai jādzīvo! – Lauku nākotnes ceļa izstrāde”

3. Latvijas Lauku kopienu parlaments „Visai Latvijai jādzīvo! – Lauku nākotnes ceļa izstrāde” — Latvija 100

Vieta Kandavas kultūras nams, Lielā iela 28

3. Latvijas Lauku kopienu parlaments „Visai Latvijai jādzīvo! – Lauku nākotnes ceļa izstrāde” — Latvija 100

Datums:15.06.2017 — 18.06.2017

​No 15. līdz 18. jūnijam Kandavā notiks 3.Latvijas Lauku kopienu parlaments „Visai Latvijai jādzīvo! – Lauku nākotnes ceļa izstrāde”. Parlamenta norises vieta būs Kandavas kultūras nams, kur vienkopus pulcēsies līdz 300 aktīvo lauku iedzīvotāju, viedokļu līderu, pašvaldību pārstāvju, akadēmiķu un politikas veidotāju.

Šogad Latvijas Lauku kopienu parlamenta centrālā tēma ir „Latvijas vērtības, Latvijas lauku vērtības: vakar, šodien un rīt”, kas ļaus palūkoties Latvijas skaistumā ne tikai pagātnes aspektā un šodienā, bet arī akcentēs to, kādas vērtības vēlamies atstāt nākotnei. Foruma laikā Latvijas lauku kopienu pārstāvji kopā ar politikas veidotājiem un attīstības organizāciju pārstāvjiem veidos kopīgas diskusijas un iespējamos risinājumus lauku attīstībai par šādiem jautājumiem:

- Vērtībās balstīta lauku attīstība

- Latvijas lauki šodien

- Vai Latvijas lauki ir pagātne?

- Latvijas lauku nākotne

Lauku kopienu parlamenta laikā, 17.jūnijā tiks prezentēta iepriekšējās dienās izstrādātā vīzija un tālākais rīcības plāns lauku nākotnes veidošanai, iekļaujot lauku kopienu un politikas veidotāju apņemšanos konkrētām rīcībām nākamajos divos gados un ilgtermiņā. Pēc tam dalībnieki aicināti ņemt dalību pieredzes braucienos pa Kandavas novadu un Kurzemi.

Uz Latvijas Lauku kopienu parlamentu ir aicināts ikviens lauku iedzīvotājs, vietējo kopienu līderis, nevalstisko organizāciju un pašvaldību pārstāvis, deputāts, lauku attīstības jautājumu speciālists, ministriju pārstāvis un politikas veidotājs. Aicināts ikviens, kurš ir gatavs līdzdarboties kvalitatīvas dzīves veidošanā mazajās pilsētās un lauku reģionos.

 

Pasākuma programma

Reģistrē savu dalību

Rada un dara: Latvijas Lauku forums

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu