Animācijas filma “Kur Dzīvo Latvija?”

Animācijas filma “Kur Dzīvo Latvija?” — Latvija 100

Vieta Jēkabpils

Animācijas filma “Kur Dzīvo Latvija?” — Latvija 100

Datums:01.03.2017 — 30.04.2018

Projekta “Kur dzīvo Latvija” spēka zīme – Māras zīme. Kas bērns būtu bez mātes, kas dāvā savu siltumu? Auglības devēja un arī zemes un pazemes valstības pārvaldniece.

Projekta laikā tiks izveidota datoranimācijas tehnikā izstrādāta bērnu veidota īsfilma. Animācijas filma ietvers sevī bērnu stāstus par to, kur dzīvo Latvija, tajā darbosies bērnu jaunradīti tēli pašu radītā scenārijā. Divās meistardarbnīcās, kas katra norisināsies trīs dienas, bērni kopā ar profesionāliem mentoriem veidos filmas scenāriju. Pēc meistardarbnīcu noslēgšanās, speciālisti veiks animācijas filmas filmēšanu, datorapstrādi un montāžu studijā.

Projekta mērķis ir veicināt bērnu piederības sajūtu Jēkabpilij un Latvijai, rosinot bērnus radoši izpausties, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas. Realizējot šo projektu, tiks veicināts mākslas jaunrades process Jēkabpilī, kā arī Jēkabpils pilsētas atpazīstamība kultūras nozarē.

Filmas pirmizrāde ir iecerēta 2018. gada 10. martā Jēkabpils Tautas namā, pasākums “Gudrinieku forums” ietvaros, pasākumā laikā notiks paneļdiskusijas, kurās piedalīsies bērni un pieaugušie, veicot diskusijas par tēmu – “Kur Dzīvo Latvija?”. Filma tiks demonstrēta Jēkabpils, tuvējā reģiona un Latvijas izglītības iestādēs, filmu festivālā “DEBESSmANNA”, kā arī tiks nosūtīta latviešu kopienām ārzemēs, demonstrēšanai latviešu bērniem citviet pasaulē.

 

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu