Austrālijas latviešu 57. Kultūras dienas Adelaidē

Austrālijas latviešu 57. Kultūras dienas Adelaidē — Latvija 100

Vieta Adelaide, Austrālija

Austrālijas latviešu 57. Kultūras dienas Adelaidē — Latvija 100

Datums:26.12.2018 — 31.12.2018

Kopš 1951. gada Austrālijas Latviešu Kultūras dienas ir savedušas kopā latviešus no tuvienes un tālienes, lai svinētu un baudītu latviešu tautas bagāto kultūru gan dziesmā, dejā un mākslā. Tālajā 1951. gadā pirmās Kultāras dienas vadīja Fēliks Baumanis. Kultūras dienas rotācījas kārtībā, tikušas rīkotas vairākās Austrālijas pilsētās, tai skaitā: Melburnā, Adelaidē, Brisbanē, Kanberā, Pertā, Lonsestonā, Kraistčerčā, Jaunzēlandē. Pēdējās Kultūras dienas, 2016. gadā tika rīkotas Melburnā. Pēdējos gados Kultūras dienas tiek rīkotas katru otro gadu rotācijas kārtībā Sidnējā, Melburnā, Adelaidē.

Austrālijas Latviešu 57. Kutūras dienas “No Rīgas uz Adelaidi” būs īpašas ar to, ka šogad arī svin Latvijas Republikas simtgadi. Kultūras dienu un svētku ietvaros ir gaidāmi īpaši izcili viesi no Latvijas. Kultūras dienās tiks atspoguļota latviešu kultūras daudzveidība, tai skaitā tautas dejas, mūzika un teātris. Kultūras dienas komitejas priekšsēdis ir Rūdis Dancis, kurš ir trešās paudzes Austrālijas latvietis.

 

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu