Būvindustrijas lielā balva 2018

Būvindustrijas lielā balva 2018 — Latvija 100

Vieta Visa Latvija

Būvindustrijas lielā balva 2018 — Latvija 100

Datums:05.09.2018

Žurnāls „Būvinženieris” un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar citām būvindustrijas sabiedriskajām organizācijām turpina vērienīgo Latvijas mēroga projektu - „Būvindustrijas lielā balva”. Balva tiek izsludināta divās kategorijās: “Mūža ieguldījums būvindustrijā” un “Gada inženieris/arhitekts”, kuras ietvaros pretendenti tiks novērtēti savā – profesionālajā vidē. 

Balvas misija ir veicināt būvniecības nozares pārstāvju profesionālo izaugsmi un darba kvalitāti, sumināt un izteikt atzinību labākajiem, motivēt viņus strādāt savā valstī - Latvijā, kā arī pateikties par izcilu inženiera darbu mūža garumā, sniegto atbalstu jaunās paaudzes izaugsmē u.c.

Balvas ietvaros mēs uzrunājam VISUS Latvijā un ārvalstīs strādājošus inženierus un projektētājus, kas pārstāv būvniecību un ar to saistītās industrijas visplašākajā profesionālajā spektrā.

Balvas piešķiršana notiek saskaņā ar rīkotāju izstrādāto nolikumu, ko izskatījuši un apstiprinājuši vērtētāji un LBS valde.

Balvas būtiskākie kritēriji:

Vērtētāju darbā aicināti visu būvindustrijas sabiedrisko organizāciju pārstāvji, tehnisko augstskolu mācībspēki, sabiedriski aktīvi cilvēki, investori, pasūtītāji, pašvaldību pārstāvji, valsts institūciju pārstāvji u.c. 

Pretendentu vērtēšana notiek divās kārtās. Pirmajā kārtā vērtētāji veic labāko atlasi pēc iesniegtajiem dokumentiem (motivācijas vēstulēm). Otrās kārtas ietvaros tā iepazīstas ar pretendentiem uz laureātu titulu sarunās, iegūstot papildu informāciju, un tiekas ar viņiem klātienē.

Pretendentus balvai var izvirzīt ikviens – kolēģi, uzņēmumi, nevalstiskās organizācijas, pašvaldības, darba devēji, projektu pasūtītāji, pašvaldību pārstāvji, uzņēmēju sabiedrisko organizāciju pārstāvji, juridiskas un fiziskas personas, kas nav pretendenta pirmās pakāpes radinieki vai pats pretendents.

Izvirzīt pretendentu var viena vai vairākas fiziskas vai juridiskas personas vai institūciju pārstāvji.

Balvas patrons visus šo gadus ir Latvijas valsts prezidents.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu