Ceļā uz Latvijas simtgadi: Uz novadnieku dienām Gulbenē aicina tautiešus no visas pasaules

Ceļā uz Latvijas simtgadi: Uz novadnieku dienām Gulbenē aicina tautiešus no visas pasaules — Latvija 100

Vieta Latvijā: Gulbenes novads

Ceļā uz Latvijas simtgadi: Uz novadnieku dienām Gulbenē aicina tautiešus no visas pasaules — Latvija 100

Datums:28.07.2017 — 29.07.2017

Novadnieku dienas 2017 “GULBENES NOVADS.SAKNES.PIEDERĪBA” Gulbenē  norisināsies 2017.gada 28. - 29. jūlijā.

Tās pulcēs tuvus un tālus novadniekus - gan tos, kuri pašlaik dzīvo ārzemēs, gan tos, kas mājvietu raduši kādā citā Latvijas pilsētā.
Novadnieku dienas ievadīs konference “Gulbenes novads – punkts pasaules kartē vai lidlauks?”, kurā tiks runāts gan par indivīda piederību novadam, Latvijai, pasaulei, gan par Gulbenes novada nākotni un attīstības iespējām. 

 

  • Pēc konferences 28.jūlijā no pulksten 16:00 dažādās vietās Gulbenē pulcēsies aizsardzības, ekonomikas, uzņēmējdarbības, izglītības, sporta, kultūras,  komunikāciju, politikas, reliģijas, medicīnas, sociālās, jurisprudences, dzelzceļa un lauksaimniecības nozares speciālisti, lai satiktos, dalītos pieredzē, kā arī veidotu kopīgu interešu platformu nozaru perspektīvai Gulbenes novadā.

Šajās tikšanās vietās laipni  aicināts un gaidīts ir ikviens iedzīvotājs, kas ir saistīts vai kuru interesē  kāda no minētajām nozarēm. Tikšanās būs interesantas, dzīvīgas, saturiski bagātas un rezultatīvas.

Aizsardzības nozares profesionāļi un interesenti ir aicināti uz diskusiju “Drošība novadā, valstī un pasaulē”, kas notiks Gulbenes kultūras centra 3.stāva zālē (O.Kalpaka iela 60). Vairāk informācijas: Guna Švika, tālr. t. 64474916, m.t. 29495606, e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

 

Ar izglītības nozari saistītie šejienieši un ciemiņi tiek gaidīti Gulbenes vidusskolas 4.stāva zālē (Skolas iela 12). Pēc tam Gulbenes novada valsts ģimnāzijas klašu telpās (Skololas iela 10) varēs darboties praktiski četrās sekcijās: dabaszinātnes, robotikas, kulturoloģijas, Latvijas un valodas. Vairāk informācijas: Arnis Šķēls, tālr. t. 64497722, m.t. 29343189, e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

 

Sporta nozares interesenti aicināti uz tikšanos “Novads, kur sporto visi”, pulcējoties  pilsētas stadionā. Vairāk informācijas: Arnis Šķēls, tālr. t. 64497722, m.t. 29343189, e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

 

Ekonomikas un uzņēmējdarbības nozares pārstāvji tiksies Gulbenes 2.vidusskolā (Līkā iela 21). Par veiksmes stāstiem un to darbības modeļiem būs iespēja pārliecināties, viesojoties konkrētos uzņēmumos. Vairāk informācijas: Lienīte Reinsone, tālr. 64497731, m.t. 26498965, e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

 

Vai Latvija ir tiesiska valsts? Kāpēc daudzi cilvēki netic tās tiesiskumam? Par šiem un citiem jautājumiem Gulbenē runās jurisprudences nozares pārstāvji. Vairāk informācijas: Vita Kravale, tālr. 64497712, m.t. 29108218, e-pats: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

 

Kultūras, mākslas, mūzikas un komunikāciju nozares darbinieki aicināti satiksties  Gulbenes vēsturiskajā centrā pie Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja,  Brīvības iela 10, Gulbene. Vairāk informācijas: Antra Sprudzāne, tālr. 29491582, e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

 

Divu smagsvaru - politikas un reliģijas nozares speciālisti aicina uz diskusiju “Mēs Gulbenes novadam”, kas notiks  Gulbenes novada domes telpās (Ābeļu iela 2). Kontaktinformācija: Raitis Apalups, t. 28360286.

 

Gulbene izsenis zināma kā dzelzceļa un dzelzceļnieku pilsēta. Likumsakarīgi, ka dzelzceļa nozares profesionāļi tiek aicināti Gulbenes dzelzceļa stacijas depo (Viestura iela 16 G). Vairāk informācijas: Raitis Melderis, t. 20228884, e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

 

Sociālās un medicīnas nozares interesenti gaidīti SIA  "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība"  Gulbenē, Upes ielā 1. Vairāk informācijas: Jānis Antaņevičs, t.29463425, e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

 

Savukārt ikviens lauksaimnieks laipni gaidīts ar šās nozares teltī Jaunatnes parkā, lai satiktos, diskutētu, spriestu. Vairāk informācijas: Mudīte Motivāne, t.26238842, e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

 

  • 29.jūlijs – atvērto durvju dienas pagastu un pilsētas iestādēs un uzņēmumos.

Vai atceries savu pirmo skolu? Kas mainījies tavā  dzimtajā pagastā? Kā šodien dzīvo šejienieši? Uz šiem un citiem jautājumiem ikviens  atbildes varēs saņemt 29.jūlija pēcpusdienā, dodoties uz izvēlēto pusi (transports tiks nodrošināts).
Izvēlies savu nozari, pagastu/pilsētu, ko vēlies apmeklēt, un reģistrējies Novadnieku dienām 2017 šeit.

 

Novadnieku dienu laikā plānotas dažādas kultūras un sporta aktivitātes - novadnieku mūzikas koncerti, brīvdabas kino, ielu koncerti, izstādes, sadziedāšanās un sadancošanās, kopīgi radīta izrāde, pagastu un pilsētas “izrādīšanās tirgus”, būs pagastu/pilsētas gājiens-brauciens “Bānīši ripo” un novadnieku deju lieluzvedums.
Būs iespēja aizbraukt arī uz ikkatru novada pagastu.

 

Rada un dara: Gulbenes novada dome

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu