Ceļojošā izstāde "100 mirkļi Latvijas veselībā"

Ceļojošā izstāde "100 mirkļi Latvijas veselībā" — Latvija 100

Vieta Rīgas 1. Medicīnas koledža

Ceļojošā izstāde "100 mirkļi Latvijas veselībā" — Latvija 100

Datums:05.11.2018 — 31.12.2018

Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja veidotā ceļojošā izstāde "100 mirkļi Latvijas veselībā" tapusi Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros un sniedz ieskatu Latvijas veselības aprūpē no pirmās brīvvalsts laika līdz mūsdienām. Izstādē ir izmantots nepublicētais fotomateriāls no Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja krājuma.

Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā 2018. gada 29. janvārī plašākai publikai atvērta virtuālā enciklopēdija "100 nozīmīgas personas medicīnas vēsturē", kas atspoguļo medicīnas nozares personālijas un sasniegumus, tā veicina pieejamību medicīnas vēstures izpētei, kā arī popularizē nacionālās vērtības un stiprina nacionālo pašapziņu.

Plašāk, ar Paula Stradiņa Medicīnas muzeja rīkotajiem pasākumiem Latvijas valsts simtgadei, var iepazīties muzeja mājas lapā www.mvm.lv/lv/lv100-pasakumi.

Papildu informācijai: Lienīte Šarkūna – tālr. 25992243; Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu