Cēsis Baltijas ceļā / 1989-2019

Cēsis Baltijas ceļā / 1989-2019 — Latvija 100

Vieta Vienības laukums, Cēsis

Cēsis Baltijas ceļā / 1989-2019 — Latvija 100

Datums:23.08.2019

Cēsis Baltijas ceļā / 1989-2019 — Latvija 100

Laiks:18:00

Pirms trīsdesmit gadiem cēsnieki sadevās rokās arī Vienības laukumā, kļūstot par daļu no unikālās cilvēku ķēdes, kas savienoja Baltijas valstu tautas no Viļņas līdz Tallinai. Šogad ar Trešās atmodas dzinējspēku – dziesmu – atgādināsim par tautas spēku, atgūstot pašu dārgāko – brīvību.

Koncerta mākslinieku vidū būs Ivars Rutmanis, Haralds Sīmanis, Arvīds Ulme, Rihards Saule, Trīne Žagare, Aivars Lapšāns, Namejs Kalniņš, Lāsma Vasmane-Mašina, Toms Ņizins, pādomās dalīsies „Baltijas ceļu” pieredzējušie un jaunākās paaudzes cēsnieki. Koncerta izskaņā visi aicināti uz kopīgu sadziedāšanos.

Aktivitāšu zonā ikviens varēs izzināt akcijas “Baltijas ceļš” veidošanu un norisi; īpašā Cēsu rajona Baltijas ceļa shēmas kopijā akcijas dalībnieki varēs atrast un atzīmēt savu atrašanās vietu, salikt lielformāta puzli “Baltijas ceļš” un uzrakstīt vēstījumu, izmantojot vēsturiskās akcijas organizēšanā neatņemamu palīgrīku – rakstāmmašīnu.

Foto: akcijas "Baltijas ceļš" dalībnieki 1989. gada 23. augustā Cēsīs, Vienības laukumā. Melnbalta, fotogrāfs Jānis Sūniņš.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu