III Starptautiskais Ekonomikas Forums

III Starptautiskais Ekonomikas Forums — Latvija 100

Vieta Latvijas Zinātņu akadēmijā (Akadēmijas iela 1, Rīga)

III Starptautiskais Ekonomikas Forums — Latvija 100

Datums:31.10.2019 — 01.11.2019

Aicinām uz III Starptautisko Ekonomikas Forumu, ko rīko Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūts sadarbībā ar valsts pētījumu programmu INTERFRAME-LV un Latvijas Zinātņu akadēmiju 31. oktobrī un 1. novembrī Rīgā, Latvijas Zinātņu akadēmijā.

III Ekonomikas Forums “Uzņēmējdarbības atbalsts: traucējoši faktori, zinātniski pamatotie risinājumi, starptautiskā sadarbība” (III International Economic Forum “BUSINESS SUPPORT: critical points, science-based solutions, international cooperation”) ir viena no nozīmīgākām konferencēm Latvijā, kas kalpo par platformu zinātnieku, uzņēmēju un politiķu pieredzes apmaiņai un sadarbībai.

Foruma mērķis ir sekmēt uzņēmējdarbības vides attīstību, veltot lielāku uzmanību uzņēmējdarbības attīstību traucējošo aspektu izzināšanai un sniedzot zinātniski pamatotās rekomendācijas mērķtiecīgas valsts un pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta sistēmas darbības pilnveidošanai.

Forumā, sadarbojoties Latvijas un citu valstu uzņēmējiem un zinātniekiem, tiks izvērtēti praktiski orientētu pētījumu rezultāti, tiks analizēta Latvijas uzņēmējdarbības atbalsta vide, tās priekšrocības, trūkumi un attīstības iespējas.

Darba valodas: angļu valoda (pamata valoda) / latviešu (sinhronā tulkošana uz latviešu valodu tiks nodrošināta Foruma pirmajā dienā – 31. oktobrī)

Mērķauditorija: zinātnieki, uzņēmēji un potenciālie investori, politiķi, pašvaldību un ministriju pārstāvji, vēstniecību pārstāvji, žurnālisti. 

Vairāk informācijas: Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūts; e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! ; tālr.: +371- 20207092, www.economicforum.lv 

Reģistrācija un biļetes: www.economicforum.lv

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu