Interaktīvas zinātnes stāstu pēcpusdienas #Zinātne stāsta

Interaktīvas zinātnes stāstu pēcpusdienas #Zinātne stāsta — Latvija 100

Vieta Latvijas valsts simtgades informācijas centrs Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (Rīgā, Mūkusalas ielā 3, 1. stāvā)

Interaktīvas zinātnes stāstu pēcpusdienas #Zinātne stāsta — Latvija 100

Datums:18.06.2018 — 20.06.2018

Interaktīvas zinātnes stāstu pēcpusdienas #Zinātne stāsta — Latvija 100

Laiks:13:30 — 17:00

Interaktīvas zinātnes stāstu pēcpusdienas kongresa norises laikā notiks 18.– 20. jūnijā Latvijas valsts simtgades informācijas centrā Latvijas Nacionālās bibliotēkas “Draugu telpā”, plkst. 13.30 –17.00.

Šī būs lieliska iespēja piedalīties aizraujošās diskusijās un neformālās sarunās veicināt sabiedrības izpratni par zinātnes lomu un tās nozīmi, kā arī stiprināt zinātnes kopienu. Interaktīvas prezentācijas norisināsies neformālā gaisotnē, ar mērķi – veicināt sabiedrības izpratni un interesi par zinātni, stāstot par zinātnes lomu, nozaru specifiku un zinātnieka profesiju.

Zinātnes pēcpusdienās būs iespēja satikt Latvijas zinātnes kalendāra 2018 zinātniekus: Inesi Čakstiņu, Daini Ruņģi, Dagniju Loču, Solvitu Strāķi, Kārli Agri Grosu, Kristapu Lamsteru, kā arī apbalvojuma “Laiks Ziedonim” zinātnes nominācijas “Taureņu uzbrukums” un nominācijas “Zemi es mācos” laureātus un nominantus: Vjačeslavu Kaščejevu, Maiju Dambrovu, Andu Laķi un Daliju Segliņu. Telpā būs apskatāma arī Latvijas zinātnes kalendāra 2018 interaktīvā izstāde.

Aicinām ne vien klausīties zinātnes stāstus, bet arī praktiski darboties un  izbaudīt zinātnes garšas.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu