Jūrmalas Festivāls. Dzimuši Latvijā

Jūrmalas Festivāls. Dzimuši Latvijā — Latvija 100

Vieta Dzintaru koncertzāle, Jūrmala

Jūrmalas Festivāls. Dzimuši Latvijā — Latvija 100

Datums:24.07.2020

Jūrmalas Festivāls. Dzimuši Latvijā — Latvija 100

Laiks:19:30

Turpinot Latvijas valsts simtgadē iedibināto tradīciju, "Jūrmalas festivālā" tiksimies ar izciliem Latvijā dzimušiem mūziķiem, kuri ieguvuši plašu starptautisku atzinību - operdziedātāju Aleksandru Antoņenko, pianistu Reini Zariņu, vijolnieku Raimondu Ozolu, pianistiem Sergeju un Andreju Osokiniem un vijolnieci Kristīni Balanas. Viņiem uz Dzintaru koncertzāles lielās skatuves pievienosies jaunie Latvijas talanti un valsts kamerorķestris "Sinfonietta Rīga". Koncerta diriģents - starptautiski atzītais Berlīnes Komiskās operas muzikālais vadītājs Ainārs Rubiķis.

Klausītājiem, kuri iegādājušies biļetes uz 31. jūlija koncertu "Dzimuši Latvijā" un vēlas apmeklēt šo pārcelto koncertu 24. jūlijā, piedāvājam apmainīt iepriekš iegādātās biļetes. Lai veiktu biļešu apmaiņu, lūdzam zvanīt Dzintaru koncertzāles biļešu administratoram pa tālruni 26377077 darba dienās no plkst. 9.00 - 17.00.

Informējam, ka sakarā ar valstī spēkā esošajiem ierobežojumiem, Dzintaru koncertzāles sēdvietu izkārtojums ir mainīts un apmaināmo biļešu skaits ir ierobežots - 497 vietas (iepriekšējo 2100 vietā). Biļešu apmaiņu iespējams veikt līdz šī gada 17. jūlijam. Tiem, kuriem nebūs iespējams biļetes apmainīt, nauda par biļetēm tiks atgriezta.

Piedalās:
Aleksandrs Antoņenko, tenors;
Laura Teivāne, soprāns;
Reinis Zariņš, klavieres;
Mārtiņš Starostnieks, marimba;
Andrejs Osokins, klavieres;
Edgars Cīrulis, klavieres;
Kristīne Banalas, vijole;
Aigars Raumanis, saksofons;
Raimonds Ozols, vijole;
Beāte Zviedre, soprāns;
Sergejs Osokins, klavieres;
Orķestris Sinfonietta Rīga;
Diriģents Ainārs Rubiķis.

Koncerts vienā daļā.

BIĻETES

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu