Konkurss „Nikodema Rancāna balva izciliem Latgales pedagogiem”

Konkurss „Nikodema Rancāna balva izciliem Latgales pedagogiem” — Latvija 100

Vieta Viļānu Kultūras nams, Kultūras laukums 2, Viļāni

Konkurss „Nikodema Rancāna balva izciliem Latgales pedagogiem” — Latvija 100

Datums:24.09.2017

Konkurss „Nikodema Rancāna balva izciliem Latgales pedagogiem” — Latvija 100

Laiks:13:00 — 17:00

Šī gada 24.septembrī Viļānu kultūras namā, sagaidot Latvijas valsts simtgadi un turpinot tradīciju novērtēt skolotāja profesiju un pedagogu ieguldījumu latviskās un latgaliskās kultūras un tradīciju ieaudzināšanā jaunajā paaudzē, Latgalīšu kulturys bīdreiba jau trešo reizi pasniegs Nikodema Rancāna gada balvu Latgales reģiona izcilākajiem pedagogiem.

Programmā: 

13.00 Reģistrācija
14.00 Nikodema Rancāna gada balvas pasniegšana
16.00 Grupas "Jumis" sveiciens
16.30 Neformālas diskusijas un tēja

Balvu piešķir četrās nominācijās: par ieguldījumu un sasniegumiem latgaliešu valodas, kultūrvēstures un novadmācības ieviešanā un iedzīvināšanā skolas/augstākās izglītības iestādes mācību/ studiju vidē; par inovācijām izglītības procesā (jaunu metožu, pieeju, stratēģiju, moderno tehnoloģiju pielietojums mācību un audzināšanas darbā, metodisku darbu izstrādnes, publikācijas, pieredzes popularizēšana, darbs ar vecākiem u. c.); par mūsdienīgu un radošu pieeju skolēnu darbaudzināšanai un amatu apmācībai; par veiksmīgāko pedagoga debiju (iniciatīva, spēja aizraut, ieinteresēt, motivēt skolēnus, inovācijas u. c.) (pedagogi, kuru darba stāžs nepārsniedz trīs gadus).

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu