Latvijas rīta ieskandināšana

Latvijas rīta ieskandināšana — Latvija 100

Vieta Brīvības laukumā, Dzegužkalnā (Dzegužu ielā 11), Rīgā, Turaidā, Gaiziņkalnā, Mežotnes pilskalnā, pie Rāznas ezera, Kolkā, Alsungā un citviet Latvijā un pasaulē

Latvijas rīta ieskandināšana — Latvija 100

Datums:18.11.2018

Latvijas rīta ieskandināšana — Latvija 100

Laiks:08:11 — 08:45

Aicinājums visiem kopīgi iesākt Latvijas valsts dzimšanas dienu un novēlēt Latvijai saules mūžu: pacelt Latvijas valsts karogu, nodziedāt Latvijas valsts himnu un kopīgi muzicēt, un ieskandināt Latviju.

 

NORISES VIETAS

Rīgā, Brīvības laukumā kopā ar bērnu vokālo ansambli "Dzeguzīte", postfolka grupu “Dārdi”, grupu “ImantaDimanta”, folkloras kopu “Grodi”, ielu skrituļslidotāju apvienību “Therolling” un mākslinieku Tadas Surkis (Tadas Surkys, LT). Režisore Beatrise Zaķe.

Rīgā, Dzegužkalnā kopā ar Krūmiņu ģimeni un Latvijas 3x3 kustību.

Alsungas pils pagalmā kopā ar Alsungas etnogrāfisko ansambli "Suitu sievas", folkloras kopām "Suitu vīri", "Suitiņi" un "Suitu dūdenieki".


Gaiziņkalnā kopā ar Madonas novada folkloras kopām "Vērtumnieki", "Libe", "Madava", "Vesetnieki" un Ērgļu novada "Pulgosnieši".

Kolkas ragā kopā ar Kolkas lībiešu ansambli "Laula" un tradicionālās dziedāšanas kopu "Burdons" no Rīgas.

Mežotnes pilskalnā kopā ar Bauskas novada folkloras kopu "Laukam pāri" un Rundāles novada kori "Runda".

Rāznas ezera krastā Čornajas pagastā pie viesu nama "Rāznas ezerkrasti" kopā ar Rēzeknes novada folkloras kopām "Rāzna", "Rāznaviņa", "Mākoņkalns", "Ausmeņa", „Rateņš”, deju kolektīviem "Rasa" un "Kaunata", „Juris” un „Kūzulis”, Rēzeknes novada jaukto kori „Ezerzeme" un Kaunatas vidusskolas kori.

Turaidā kopā ar Siguldas folkloras kopu "Senleja", Lēdurgas folkloras kopu "Putni", Vidrižu folkloras kopu "Delve" un folkloras kopu "Abra" no Rīgas.

 

// Pasākuma norise tiks fiksēta audio, audiovizuālā un fotogrāfiju veidā ar nolūku popularizēt Latvijas valsts simtgades programmas notikumus. Iegūtais materiāls neierobežotu laiku tiks saglabāts un publiskots iepriekš norādītajam nolūkam.
Pārzinis: Latvijas Republikas Kultūras ministrija, K. Valdemāra iela 11a, Rīga, LV-1364, Tālr.: (+371) 67330200, E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .
Papildus informācija: https://www.km.gov.lv/lv/kontakti/personas-datu-apstrade
Pasākumā plašsaziņas līdzekļi darbojas saskaņā ar to profesionālo darbību regulējošajiem likumiem un ir atzīstami par patstāvīgiem pārziņiem.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu