Latvijas simtgades dziesmas: no vinila līdz mākonim

Latvijas simtgades dziesmas: no vinila līdz mākonim — Latvija 100

Vieta VSAC „Rīga” filiāle „Ezerkrasti”, Tukuma Raiņa ģimnāzija, VEF kvartāla kamerzāle

Latvijas simtgades dziesmas: no vinila līdz mākonim — Latvija 100

Datums:10.03.2019 — 06.04.2019

Projekta ietvaros tiek īstenota Rīgas amatierkolektīva – jauktā kora “Domino” – koncertprogrammas “Latvijas simtgades dziesmas: no vinila līdz mākonim” atskaņošana Rīgā 2019. gada pavasarī sadarbībā ar vokālo grupu “Vocalica” un pavadošo instrumentālo sastāvu.

Jaunradītā koncertprogramma veltīta Latvijas simtgadei, iekļaujot repertuārā pa vienai no katru desmitgadi raksturojošām, žanriski atšķirīgām kora oriģināldziesmām un populārās mūzikas apdarēm (kopā 20 dažādu komponistu skaņdarbi, t. sk. desmit īpaši “Domino” un “Vocalica” veidotas dziesmu apdares).

Programma sniegs vēsturisku, izglītojošu un dažādām muzikālām gaumēm saistošu ekskursu kora un populārās mūzikas attīstības tendencēs laikā no 1918. līdz 2018. gadam, parādot gan konkrētā laikaposma par ikonām kļuvušos skaņdarbus, gan arī mazāk pazīstamas un aizmirstas melodijas. Šī projekta īstenošana sniegs ieguldījumu Rīgas un Latvijas kultūras dzīves bagātināšanā un publiskā pieejamībā, kultūras procesu attīstībā, sabiedrības patriotisma veicināšanā, kā arī pašdarbības un jaunrades procesu rosināšanā.

Rada un dara: Biedrība DOMINO 2011

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu