Lidostas "Rīga" veltījums Baltijas ceļa trīsdesmitgadei

Lidostas "Rīga" veltījums Baltijas ceļa trīsdesmitgadei — Latvija 100

Vieta Lidosta "Rīga", Mārupes novads

Lidostas "Rīga" veltījums Baltijas ceļa trīsdesmitgadei — Latvija 100

Datums:23.08.2019

Lidostas "Rīga" veltījums Baltijas ceļa trīsdesmitgadei — Latvija 100

Laiks:08:40

Ieskandinot Baltijas ceļa trīsdesmitgades svinības Latvijā, piektdienas, 23.augusta agrā rītā lidostā “Rīga” noritēs unikāls notikums: vairāk nekā 100 dejotāju no Mārupes un Babītes novada deju kolektīviem uz lidostas skrejceļa izdejos vienu no cēlākajām latviešu nacionālajām dejām – Gatves deju. 

Notikumu no plkst.8.40 varēs vērot tiešraidē portālos lsm.lv, Delfi un LMT Straume, kā arī lidostas “Rīga” un @latvija100 sociālajos tīklos Facebook un Twitter.

Notikums ir lidostas “Rīga” un Babītes un Mārupes novada deju kolektīvu – kopā vairāk nekā 100 dejotāju - veltījums Latvijai Baltijas ceļa trīsdesmitgadē, simboliski sasaistot pagātni un nākotni un atgādinot par trīs Baltijas valstu vienotību gan tolaik, kad divi miljoni cilvēku sadevās rokās, lai parādītu pasaulei savu apņemšanos atgūt brīvību, gan šodien, kad Dzelzs priekškars sen ir kritis un Rīga kā centrālais aviosatiksmes mezgls savieno Baltiju ar visu pasauli.

 

Rada un dara: Lidosta

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu