LNSO festivāls "Vasarnīca". LNSO un Čaikovskis

LNSO festivāls "Vasarnīca". LNSO un Čaikovskis — Latvija 100

Vieta Latgales vēstniecība GORS

LNSO festivāls "Vasarnīca". LNSO un Čaikovskis — Latvija 100

Datums:21.08.2021

LNSO festivāls "Vasarnīca". LNSO un Čaikovskis — Latvija 100

Laiks:16:00

21. augustā plkst. 16.00 koncertā "LNSO un Čaikovskis" Latgales vēstniecības GORS Lielajā zālē LNSO sadarbībā ar Lietuvas Valsts simfoniskā orķestra un Igaunijas Valsts simfoniskā orķestra mūziķiem diriģenta Andra Pogas vadībā atskaņos Pētera Čaikovska fantāzijuvertīru "Romeo un Džuljeta". Izskanēs arī Čaikovska populārais Pirmais klavierkoncerts ar pasaulē pieprasītā pianista Luka Geņuša solo.

Krievu-lietuviešu izcelsmes pianists Luks Geņušs dzimis Maskavā izcilā mūziķu ģimenē. Piecu gadu vecumā viņš sāka apgūt klavierspēli Friderika Šopēna mūzikas koledžā Maskavā, 2008.gadā absolvējot to ar izcilības apbalvojumu. Viņš sevi pieteicis kā viens no aizraujošākajiem un atšķirīgākajiem savas paaudzes māksliniekiem. Luks Geņušs ir vairāku prestižu starptautisku konkursu laureāts, īpaši izceļama sudraba medaļa 2015. gada Čaikovska konkursā Maskavā un 2010. gada starptautiskajā Šopēna konkursā.

Koncerts norisinās Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu