Meistarklašu un koncertu cikls Latvijas reģionos: Nāc, muzicēsim kopā!

Meistarklašu un koncertu cikls Latvijas reģionos: Nāc, muzicēsim kopā! — Latvija 100

Vieta Visa Latvija

Meistarklašu un koncertu cikls Latvijas reģionos: Nāc, muzicēsim kopā! — Latvija 100

Datums:19.10.2017 — 08.12.2017

Rīgas Saksofonu kvartets līdzās valsts simtgades svinībām atzīmē ceturtdaļgadsimta jeb savas pastāvēšanas 25 gadu jubileju. Kvarteta darbības pirmsākumos ar skolu koncertiem apbraukāti teju visi Latvijas reģioni, kas savulaik veicināja jauno mūziķu interesi par šo instrumentu. Šobrīd saksofona popularitāte mūzikas skolās ir liela. Tāpēc kvarteta mūziķi labprāt viesosies tālākos Latvijas reģionos, lai ar jaunajiem talantiem strādātu meistarklasēs, dalītos savā pieredzē ar pedagogiem un pasākuma noslēgumā vienotos kopīgā koncertā.

Koncerta programmas pamatā būs latviešu komponistu mūzika, kā arī spilgtākie akadēmiskā saksofona mūzikas darbi. Tādā veidā jaunieši tiks iepazīstināti ar plašajām saksofona spēles iespējām un repertuāru. Koncerta noslēgumā kvarteta mūziķi un jaunie saksofonisti vienosies saksofonu koporķestrī, veidojot piederības sajūtu Latvijas akadēmiskajai saksofonmūzikai un rodot kopīgu muzicēšanas prieku. Vakara koncertus aicināti apmeklēt visi interesenti.

Meistarklašu un koncertu cikla norise reģionos:
19.10.2017. Krāslavas mūzikas skola
06.12.2017. Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola
07.12.2017. Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskola
08.12.2017. Balvu mūzikas skola

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu