PAR zaļāku Latviju

PAR zaļāku Latviju — Latvija 100

Vieta Ventspils

PAR zaļāku Latviju — Latvija 100

Datums:01.04.2017 — 01.11.2017

Projekta ietvaros tiks apmeklētas vairākas Ventspils novada pamatskolas un prezentācijas, un dažādu aktivitāšu formā tiks veidots jauniešu priekšstats par sakoptas, tīras vides nozīmību Latvijā. Šī projekta misija - parādīt, kā ikkatrs no mums var veidot ap sevi zaļāku vidi un tādējādi Latviju kopumā.

Simtgades jubileju sagaidot, Latvija ir pelnījusi kļūt vēl zaļāka. Mēs katrs individuāli un visi kopā varam savu Latviju veidot zaļāku.

Projekta ideja radās pateicoties lielai skolēnu un studentu interesei par uzņēmumu Bio-Venta. Rūpnīcā gadā vidēji tiek uzņemti 150 jaunieši, kuri brauc aplūkot dzelteno dziru, kas veidojas no melnā, latviešu zemnieku audzētā rapša (tieši tiek liels parasti ir izbrīns – ieraugot, ka no melnas masas, iznākumā top saules dzeltens produkts) un reizē saprast, kā tieši šis produkts spēj palīdzēt uzlabot vides un gaisa kvalitāti. Pateicoties šai lielai jauniešu interesei, esam iedvesmoti celt visa zaļā nozīmi augstākā līmenī - projektā - PAR zaļāku Latviju.

Rada un dara: Bio-Venta

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu