Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums

Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums — Latvija 100

Vieta: Valmiera

Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums — Latvija 100

Datums:28.06.2018 — 29.06.2018

Pirmais šāda mēroga ekonomikas forums ārpus galvaspilsētas Rīgas. Paneļdiskusijas, ekspertu redzējums un prognozes, inovācijas, iepazīšanās ar ražotājiem, Latvijas uzņēmumu produktiem, kā arī izaicinājumiem, apgūstot jaunus tirgus, radot jaunus produktus un nodrošinot personāla izaugsmi.

Foruma mērķis ir Latvijas ekonomiskās izaugsmes veicināšanas nolūkā stiprināt sadarbību starp dažādās uzņēmējdarbības nozarēs strādājošiem profesionāļiem Latvijā un pasaulē, un veicināt inovāciju, finanšu un zināšanu kapitāla piesaisti Latvijai, kā arī stiprināt ārpus Latvijas dzīvojošo latviešu piederību Latvijas valstij.

Apzināt ārpus Latvijas dzīvojošos latviešu izcelsmes uzņēmējus un dažādu nozaru profesionāļus, veicināt sadarbošanās iespējas ar Latviju, kā arī latviešu izcelsmes uzņēmējiem, nozaru speciālistiem. Iepazīstināt ārpus Latvijas dzīvojošos latviešu uzņēmējus un dažādu nozaru profesionāļus ar sadarbības iespējām ar Latviju, kā arī iepazīstināt Latvijas eksportējošos un potenciāli eksportējošos uzņēmumus ar sadarbības, eksporta un investīciju piesaistes iespējām pasaulē.