Prāta spēles "Latvijas kauss"

Prāta spēles "Latvijas kauss" — Latvija 100

Vieta Latvijas Nacionālās bibliotēkas Draugu telpā (Mūkusalas 3, Rīga)

Prāta spēles "Latvijas kauss" — Latvija 100

Datums:23.03.2019

Prāta spēles "Latvijas kauss" — Latvija 100

Laiks:12:00

PRĀTA SPĒLES LATVIJAS KAUSS ir izklaidējošs erudīcijas spēļu turnīrs, kas norisinās dažādās Latvijas pilsētās visa gada garumā.

PRĀTA SPĒLES ir izzinoša komandu spēle, kuras norisi nosaka spēles dalībnieki. Jūs paši varēsiet izvēlēties savas stiprākās tēmas. Tas nozīmē, ka spēle var būt no viegli izklaidējošas līdz sarežģītai, un pat vislielākajam erudītam nāksies aizdomāties.

Lai piedalītos:
- izveido komandu no 4-6 dalībniekiem
- reģistrējies mājas lapā: www.prataspeles.lv

Dalība bez maksas. 

Tā ir lieliska iespēja labi pavadīt laiku, pārbaudot sevi un uzzinot daudz ko jauna kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem, liekot galvas kopā un atbildot uz dažādiem aizraujošiem jautājumiem.

Pozitīvas emocijas un balvas labākajiem garantētas. Trīs rezultatīvākās komandas kvalificēsies turnīra pusfināliem, kur noskaidrosim labākos, kas piedalīsies lielajā FINĀLĀ novembrī un cīnīsies par PRĀTA SPĒLES LATVIJAS KAUSU un erudītākās komandas titulu!

 

Prāta Spēļu laikā dalībnieki tiks fotografēti, un bildes izmantotas www.prataspeles.lv un sadarbības partneru sociālajos tīklos.

Rada un dara: Prāta spēles

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu