Prezentācija par Latvijas valsts simtgadi ārvalstu tūrisma jomas pārstāvjiem Erasmus+ projekta “ComPass” ietvaros

Prezentācija par Latvijas valsts simtgadi ārvalstu tūrisma jomas pārstāvjiem Erasmus+ projekta “ComPass” ietvaros — Latvija 100

Vieta Latvijas valsts simtgades informācijas centrs Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (Rīgā, Mūkusalas ielā 3, 1. stāvā)

Prezentācija par Latvijas valsts simtgadi ārvalstu tūrisma jomas pārstāvjiem Erasmus+ projekta “ComPass” ietvaros — Latvija 100

Datums:26.09.2018

Prezentācija par Latvijas valsts simtgadi ārvalstu tūrisma jomas pārstāvjiem Erasmus+ projekta “ComPass” ietvaros — Latvija 100

Laiks:10:00 — 11:30

2018. gada 26. septembrī no plkst. 10.00 - 11.30 Latvijas valsts simtgades informācijas centrā Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) “Draugu telpā” viesosies Erasmus+ projekta “Personnel Competence Building in the Matter of "Tourism for All/Accessible Tourism" (ComPass) delegācija, lai tiktos ar Latvijas valsts simtgades programmas pārstāvjiem. 

Tikšanās laikā Latvijas valsts simtgades biroja vadītāja Linda Pavļuta dalīsies pieredzē par Latvijas valsts simtgades programmas plānošanu un īstenošanu no tūrisma nozares perspektīvas, bet LIAA Tūrisma departamenta eksperts Mārtiņš Eņģelis stāstīs par informācijas kampaņu “Atklāj Latviju no jauna”. Savukārt noslēgumā, LNB Korporatīvās komunikācijas vadītāja Anna Muhka runās par LNB - “Gaismas pils” lomu Latvijas tūrisma nozarē.

Pasākums tiek organizēts projekta “ComPass” pieredzes apmaiņas vizītes ietvaros, kas Latvijā norisinās š.g. 24. - 28.septembrī, lai veicinātu un attīstītu starpvalstu sadarbības tīklu, kā arī iepazīt tās dalībniekus ar Latvijas praksi un pieredzi tūrisma nozarē. Pieredzes apmaiņas vizītē piedalās tūrisma jomas pārstāvji – pašvaldību, tūrisma attīstības aģentūru, viesnīcu (t.sk atpūtas kompleksu) īpašnieki, mācību iestāžu u.c. ar tūrisma jomu saistītie organizāciju pārstāvji no dažādām projekta valstīm – Vācijas, Grieķijas, Spānijas, Čehijas un Lielbritānijas. 

Projektu ComPass Latvijā īsteno Latvijas Universitātes Eiropas un sabiedrības attīstības studiju akadēmiskais centrs (LU ESASAC). Tā mērķis ir veicināt pieredzes apmaiņu tūrisma nozarē, organizējot mobilitātes braucienus nozares pārstāvjiem starp projekta valstīm. ComPass vaidošais partneris ir Vācijas Šprēvaldes reģiona uzņēmums “Inovāciju un Tehnoloģiju centrs” (www.cit-wfg.de/en/), bet pārējie partneri pārstāv tādas valstis kā Čehija, Spānija, Lielbritānija un Grieķija.

Informācijas par ComPass projektu: www.lu.lv/cets/research/euproject/compass2016

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu