SARUNAS MUZEJĀ izstādē "Mūsu muzejs. Valsts mākslas muzejam 100"

SARUNAS MUZEJĀ izstādē "Mūsu muzejs. Valsts mākslas muzejam 100" — Latvija 100

Vieta Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA (Doma laukums 6, Rīga)

SARUNAS MUZEJĀ izstādē "Mūsu muzejs. Valsts mākslas muzejam 100" — Latvija 100

Datums:13.09.2020

SARUNAS MUZEJĀ izstādē "Mūsu muzejs. Valsts mākslas muzejam 100" — Latvija 100

Laiks:15:00

Izstādes kuratore Vita Birzaka iepazīstinās ar izstādi "Mūsu muzejs. Valsts mākslas muzejam – 100". Apmeklētājiem būs iespēja uzzināt vairāk par Valsts mākslas muzeja un tā pēcteča Latvijas Nacionālā mākslas muzeja krājuma un izstāžu darbības vēsturi.

Plašāk tiks pastāstīts arī par izstādes koncepciju, saturu un eksponēšanas principiem, kā arī apmeklētājiem būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus saistībā ar izstādi "Mūsu muzejs. Valsts mākslas muzejam – 100".

DALĪBAS MAKSA: Ieejas biļete izstādē. Gada biļetes īpašniekiem pasākumu iespējams apmeklēt bezmaksas.

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

PAPILDU INFORMĀCIJA: T: (+371) 67 226467, E: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ

- Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.

- Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

- Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu un izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.

- Nodarbību laikā lietot tikai personīgos vai personīgi piešķirtos darba instrumentus un materiālus (krītiņus, zīmuļus, dzēšgumijas, spilvenus sēdēšanai).

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! . Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu