Kultūrtelpa "Strops" | Ģimenes folkloras kopas "Berendejka" koncerts

Kultūrtelpa "Strops" | Ģimenes folkloras kopas "Berendejka" koncerts — Latvija 100

Vieta Pļavnieku bērzu birzs (Augusta Deglava iela, Rīga)

Kultūrtelpa "Strops" | Ģimenes folkloras kopas "Berendejka" koncerts — Latvija 100

Datums:01.07.2020

Kultūrtelpa "Strops" | Ģimenes folkloras kopas "Berendejka" koncerts — Latvija 100

Laiks:19:00 — 20:00

Kultūrtelpas "Strops" šīsvasaras sezona Pļavniekos sāksies 1. jūlijā ar ģimenes folkloras kopas "Berendejka" koncertu.

Ģimenes folkloras kopa "Berendejka" ir dibināta 1994. gadā. Kopas nosaukums ir tulkojams kā "rotaļa, izklaide". Tam par iedvesmu ir ņemta rotaļlieta, kas darināta no koka un aukliņām. Šīs rotaļlietas nosaukums, savukārt, ir cēlies no Krievijas ciemata "Berendejevo", kurā šīs rotaļas tika darinātas.

Kopa nodarbojas ar seno krievu tautas tradīciju un ieražu pētīšanu, repertuārā ietilpst gadskārtu un ieražu dziesmas un rotaļas, kā arī viss, kas saistīts ar cilvēka dzīves ciklu un tā svarīgākiem notikumiem.

Kultūrtelpas "Strops" Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas gadā un šogad Rīgas pilsētā darbosies jau ceturto sezonu. Iepriekšējos gados tās pabijušas arī Mežaparka un Ķengaraga apkaimēs, bet šogad, tāpat kā pērn, "Stropu" pasākumi notiks Ziepniekkalnā un Pļavniekos.

Pasākumu programma Pļavniekos

Pasākumu programma Ziepniekkalnā

 

Ar detalizētu pasākumu programmu var iepazīties tīmekļa vietnē kultura.riga.lv, kā arī sociālās saziņas tīklā "Facebook" – facebook.com/kulturtelpasstropi/.

Ņemot vērā, ka, apmeklējot publiskus pasākumus, aizvien nepieciešams ievērot piesardzību – šajā sezonā programmas uzsvars likts uz pasākumiem bez interaktīviem elementiem, tāpat katram dalībniekam būs pieejama atsevišķa sēdvieta, ievērojot distanci. Apmeklētāji aicināti ierasties uz pasākumiem un ieņemt sēdvietas laicīgi, izvairoties no pulcēšanās.

Kultūrtelpas "Strops" norisi atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Aktivitāšu programmu organizē biedrība "I Did It".

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu