Kultūrtelpa "Strops" | Grupas "FunCOOLio" koncerts

Kultūrtelpa "Strops" | Grupas "FunCOOLio" koncerts — Latvija 100

Vieta Ēbelmuižas parks (Zaļenieku iela 21, Rīga)

Kultūrtelpa "Strops" | Grupas "FunCOOLio" koncerts — Latvija 100

Datums:20.08.2020

Kultūrtelpa "Strops" | Grupas "FunCOOLio" koncerts — Latvija 100

Laiks:19:00 — 20:00

"FunCOOLio" ir instrumentālās mūzikas apvienība, kas uzstājas ar kompozīcijam funk/fusion stilā ar džeza elementiem. 

Sacerot dziesmas, "FunCOOLio" izmanto unikālo Hammond ērģeļu skaņu. "FunCOOLio" spēlē pašsacerētu mūziku un cenšas savu daiļradi pasniegt viegli uztveramā un saprotamā veidā.

"FunCOOLi" debijas albums "VOL.1" tika izlaists 2014. gada 9. augustā un pirmo reizi tika publiski prezentēts Polijas džeza festivālā "Jazz in The Ruins 2014" Glivices pilsētā Polijā. "VOL.1" tika nominēts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai "Zelta mikrofons 2014" kategorijā - labākais džeza albums. 2016. gada augustā FunCOOLio piedālijas "Kaliningrad City Jazz 2016", kur ansamblim bija liels gods iesildīt slaveno Richard Bona & "Mandekan Cubano".

Grupā muzicē: 

Georgijs Panfilovs – elektriska/akustiska ģitāra
Deniss Gradaļevs – basģitāra
Jurijs Osipovičs – bungas
Vladimirs Tuzovs - Hammond ērģeles
Fred Hormain (Francija/Latvija) - saksofons

Kultūrtelpas "Strops" Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas gadā un šogad Rīgas pilsētā darbosies jau ceturto sezonu. Iepriekšējos gados tās pabijušas arī Mežaparka un Ķengaraga apkaimēs, bet šogad, tāpat kā pērn, "Stropu" pasākumi notiks Ziepniekkalnā un Pļavniekos.

Pasākumu programma Pļavniekos

Pasākumu programma Ziepniekkalnā

 

Ar detalizētu pasākumu programmu var iepazīties tīmekļa vietnē kultura.riga.lv, kā arī sociālās saziņas tīklā "Facebook" – facebook.com/kulturtelpasstropi/.

Ņemot vērā, ka, apmeklējot publiskus pasākumus, aizvien nepieciešams ievērot piesardzību – šajā sezonā programmas uzsvars likts uz pasākumiem bez interaktīviem elementiem, tāpat katram dalībniekam būs pieejama atsevišķa sēdvieta, ievērojot distanci. Apmeklētāji aicināti ierasties uz pasākumiem un ieņemt sēdvietas laicīgi, izvairoties no pulcēšanās.

Kultūrtelpas "Strops" norisi atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Aktivitāšu programmu organizē biedrība "I Did It".

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu