TERRA CHORALIS [CH-EE-LV-LT]

TERRA CHORALIS [CH-EE-LV-LT] — Latvija 100

Vieta Tonhalle Maag Zürich (Cīrihe, Šveice)

TERRA CHORALIS [CH-EE-LV-LT] — Latvija 100

Datums:15.11.2019

TERRA CHORALIS [CH-EE-LV-LT] — Latvija 100

Laiks:19:30

Pasākums ir pilnībā pieejams personām ar funkcionēšanas ierobežojumiem

TERRA CHORALIS ir koncertu cikls, kurš aizsācies 2018. gadā. Tas tieši saistīts ar Latviju un uzskatāms par īstenu "kormūzikas kontinentu". Šogad koncertā TERRA CHORALIS [CH-EE-LV-LT] izskanēs Igaunijas un Latvijas, Lietuvas un Šveices 20. gadsimta un mūsdienu skaņražu kompozīcijas.

Koncertā piedalīsies Latvijas Valsts Akadēmiskais koris "Latvija" (mākslinieciskais vadītājs: Māris Sirmais), Šveices profesionālais koris "Zürcher Sing - Akademie" (mākslinieciskais vadītājs: Florians Helgāts) un Cīrihes Latviešu koris "Balts" (diriģente: Lāsma Kuplā). Koncertā piedalīsies instrumentalisti: Agnese Egliņa, klavieres; Mārcis Kuplais, čells; Vineta Sareika, vijole; Jānis Bombozo - Fedotovs; Jana Ozoliņa, Paulina Pitenko, saksofons un citi.

Koncertā tiks interpretētas igauņu Arvo Pērta, Veljo Tormisa, latviešu Ērika Ešenvalda, Jēkaba Jančevska, Jura Karlsona, Anitas Miezes, Pētera Vaska, lietuvieša Vaclovas Augustinas, šveicieši Burkharda Kinclera / Johanesa Brāmsa, Kurt Vidorska un Helēnas Vinkelmanes komozīcijas. Izskanēs Jēkaba Jančevska, Burkharda Kinclera / Johanesa Brāmsa, Anitas Miezes un Helēnas Vinkelmanes skaņdarbu pirmatskaņojumi.

Rada un dara: Hydrargyrum

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu