Trešā Atmoda un mūzika. Tikšanās ar Uldi Rudaku un Atmodas laika diskotēka

Trešā Atmoda un mūzika. Tikšanās ar Uldi Rudaku un Atmodas laika diskotēka — Latvija 100

Vieta Gulbene

Trešā Atmoda un mūzika. Tikšanās ar Uldi Rudaku un Atmodas laika diskotēka — Latvija 100

Datums:08.10.2020

8.oktobrī plkst. 11.00 projekta “Vējaina diena” ietvaros Gulbenes novada vidusskolā norisināsies tikšanās vidusskolēniem ar mūzikas kritiķi un žurnālistu Uldi Rudaku. Plkst. 19.00 DJ Uldis Rudaks iegriezīs tematisku ballīti 80-to gadu noskaņās Atmodas laika diskotēkā pieaugušajiem Gulbenes kultūras centra disko zālē.

Uldis Rudaks ir latviešu mūzikas žurnālists un kritiķis, radio raidījumu vadītājs un dīdžejs. “Zibens pa dibenu” ir Ulda Rudaka autorraidījumus, kurā tiek apskatīti labākie albumi, kas iznākuši kopš ilgspēlējošo vinila plašu pirmsākumiem Latvijā sešdesmito gadu beigās līdz pat mūsu dienām. U.Rudaks ir labi pazīstams pašmāju mūzikas aprindās, publicējis vērienīgu grāmatu par Latvijas rokmūzikas vēsturi “Rokupācija”. Šī grāmata ir kā liecība par redzēto, dzirdēto, izjusto, pārdzīvoto, pazaudēto un izsapņoto. Tā ir neparasta latviešu rokmūzikas vēsture - vēstījums caur tajā iesaistīta cilvēka pieredzi.

Atmodas laika diskotēkā vietu skaits ierobežots, aicinām iepriekš pieteikties pa tālruni 64474825 vai e-pastu Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! !

Tikšanās tapusi projekta “Vējaina diena” ietvaros, kur kopā pulcējam Trešās Atmodas lieciniekus, lai par vēsturiskajiem notikumiem runātu interesanti, personiski, sadzīviski, reāli, politiskās peripetijas skaidrojot arī ar mākslas un kultūras starpniecību.

Projekts “Vējaina diena” tiek īstenots ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Latvijai - 100” atbalstu.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu