Virtuālā enciklopēdija "100 nozīmīgas personas Latvijas medicīnas vēsturē"

Virtuālā enciklopēdija "100 nozīmīgas personas Latvijas medicīnas vēsturē" — Latvija 100

Vieta Virtuālā vide

Virtuālā enciklopēdija "100 nozīmīgas personas Latvijas medicīnas vēsturē" — Latvija 100

Datums:29.01.2018 — 31.12.2022

Latvijas Republikas simtgades pasākumu ietvaros, Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā 2018. gada 29. janvārī plašākai publikai atvērta virtuālā enciklopēdija „100 nozīmīgas personas medicīnas vēsturē”, kas atspoguļo medicīnas nozares personālijas un sasniegumus, tā veicina pieejamību medicīnas vēstures izpētei, kā arī popularizē nacionālās vērtības un stiprina nacionālo pašapziņu.

Enciklopēdijā pieejami ne tikai biogrāfiskie dati, bet arī vizuālais materiāls, kas glabājas Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja krājumā.

www.ieverojamiemediki.lv 

Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā 17. janvārī atklāta izstāde „100 mirkļi Latvijas veselībā”. Izstāde ir tapusi Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros un sniedz ieskatu Latvijas veselības aprūpē no pirmās brīvvalsts laika līdz mūsdienām. Izstādē ir izmantots nepublicētais fotomateriāls no Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja krājuma.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu